Hakkımızda

Yaptığı yenilikçi atılımlar ve yatırımlar ile mobilya üretmektedir. “Aksesuarsız ev kalmasın” sloganı ile oluşturduğu konsept aksesuarlar her bütçeye uygunluk ve kalite ilkesiyle üretmektedir.

2015 dan bu yana SUFİ Aksesuar, birçok evin ve ofisin aksesuarlarına imzasını atmış ve bu süre içinde kendi aksesuar koleksiyonunu oluşturmuştur.

Üretim faaliyetlerinin İstanbul gerçekleştiren SUFİ Aksesuar, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun ürünleri ile çevreye duyarlı faaliyet gösteren ender kuruluşlardan biridir.

SUFİ Aksesuar koleksiyonu; hızlı, kaliteli ve ekonomik modern aksesuar ve klasik aksesuar yeniden yorumlayan Avangard tarz sahibi ürünlerden oluşur. Koleksiyondaki her model SUFİ Aksesuar kalitesinin ve tasarım anlayışının bir ürünüdür.

SUFİ Aksesuar, yeni olanı, farklı olanı, kaliteli olanı ve ekonomik olanı gerçekleştirmeye ve daha çok eve ulaşmaya devam edecektir.

Bu çerçevede müşterilerimize verdiğimiz değeri korumaya ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Koşulsuz müşteri destek hizmeti ve ürün kalite kontrol hizmeti sunmaktayız.

Memnun müşteri ilkemizle siz değerli müşterilerimizi yormadan mobilyalarımızın keyfini sürmenizi istiyoruz.

İnavasyon ve ARGE’ye verdiğimiz önemle her geçen gün yeni ve daha iyiye ulaşmaktayız. istanbul’un köklü aksesuar firmalarından biri olarak hedefimiz Türkiye ve dünya çapında hizmet verebilmektir.